Odpovědi na dotazy uchazeče k výběrovému řízení VŘ005 "Výběrové řízení na dodavatele vybavení"

Registrační číslo projektu: CZ.1.06/3.1.00/03.06731
Název projektu: Koupě a rekonstrukce azylového domu v Rumburku
Název příjemce: CEDR – komunitní centrum, občanské sdružení
Sídlo příjemce: Křižíkova 918/32, 407 46 Krásná Lípa
Osoba oprávněná jednat jménem příjemce/telefon: Miroslav Řebíček, předseda sdružení/ +420 775 233  703

Výše uvedený příjemce tímto zodpovídá dotazy uchazeče k výběrovému řízení na dodavatele vybavení, které bylo zveřejněno na stránkách MPSV dne 3.2.2011.

 

1)     Bod 1 technické specifikace - postel  - postel s úložným prostorem lze řešit dvojím způsobem a to buď zásuvný šuplík pod postel či odklápění matrace. Je jedno který způsob?

Zadavatel požaduje úložný prostor řešit zásuvným šuplíkem.

2)     Bod 1 technické specifikace - výškou 70cm se myslí maximální výška (tj.čela postele) či ložná plocha? Jaká je možná odchylka?

Uvedená výška 70cm je výškou čela. Zadavatel preferuje zachování požadovaných rozměrů dle popisu vybavení v Zadávací dokumentaci, bodu 1.3.2 Technická specifikace. V případě odchylek, zadavatel připouští možné tolerance rozměrů, které jsou definovány příslušnými ČSN EN pro truhlářskou výrobu.

3)     Bod 2 technické specifikace - matrace PUR nepropustný, prodyšný potah? To si trochu protiřečí. Je to zadání správně? Nemá být nepropustný, neprodyšný potah? Má být snímatelný?

Pro potřeby zadavatele je důležité, aby se v případě znečištění dala matrace očistit a aby byla odolná proti nasáknutí kapaliny a zároveň by měla být prodyšná pro vzduch. Snímatelný potah.

4)     Bod 3 technické specifikace- noční stolek z borovice, celomasiv. U masivních nočních stolečků je většinou dno šuplíku ze sololaku. Je to možné?

Ano, je to možné.

5)     Bod 5 technické specifikace - uzamykatelná skříň - regálová. Kolik regálů je požadováno? Má se jednat o šatní skříň s jedním regálem v horní části nebo o policové spisové skříně (několik regálů)?

Jde o skříň šatní s jedním regálem.

6)     Bod 6 technické specifikace - volný šuplíkový kontejner. Jaká je požadovaná výška? Má být stejná jako psací stůl (možnost rozšíření pracovní plochy do boku) nebo pro zasunutí pod psací stůl?

Výška šuplíkového kontejneru pro zasunutí pod pracovní stůl. Kontejner by měl mít 3 šuplíky.

7)     Bod 8 technické specifikace - skříň. Prosím o upřesnění rozměrů. Hloubka skříně má být opravdu 82cm?

Jedná se o překlep v zadávací dokumentaci, hloubka skříně je požadována 52cm.  Tj. požadované rozměry skříně: šíře 81/hloubka 52/výška 180 cm.

8)     Bod 9 technické specifikace - zamykatelná skříň. 5 pater je míněno 5x polička (= 6 fochů) nebo 4x polička (= 5 fochů)

4x polička, 5 fochů.

9)     Bod 10 technické specifikace - regál. Jaká má být rozteč mezi poličkami? Je to pro umístění šanonů?

4x polička, 5 fochů. Jedná se o regál do skladu i pro umístění šanonů.

10) Jaká je možná tolerance rozměrů u zadané poptávky?

Zadavatel preferuje zachování požadovaných rozměrů dle popisu vybavení v Zadávací dokumentaci, bodu 1.3.2 Technická specifikace. V případě odchylek, zadavatel připouští možné tolerance rozměrů, které jsou definovány příslušnými ČSN EN pro truhlářskou výrobu.

11) Je opravdu vaší prioritou jen cena? Například masivní židle bod 4. lze řešit několika způsoby. Montované masivní židle (sešroubované) jsou levnější (ale když se na ní někdo bude houpat, tak dlouho nevydrží - poškození židle z důvodu houpaní není důvodem k reklamaci neboť se jedná o užívání předmětu nevhodným způsobem) a nebo dražší variantu, to jest již kompaktní židle (nešroubuje se) s výrazně vyšší životností  i zatížitelností?

Dodávka vybavení je součástí projektu, u kterého se předpokládá podpora prostřednictvím Integrovaného operačního programu. Z tohoto důvodu je CEDR-komunitní centrum, o.s. povinno dodržet související Metodiky, a proto je jediným možným hodnotícím kritériem pro hodnocení nabídek nabídková cena bez DPH.

Uchazeč ve své nabídce může popsat další výhody, které zadavateli nabízí.

 

V Krásné Lípě, dne 14. 2. 2011                                  Miroslav Řebíček, předseda

CEDR-komunitní centrum, o.s.